ENTRANTS at 27th MARCH 2015

 

SESSION 3 TEAMS

26 out of 33

Rayleigh Town x 2

Royal Richmond

Farnham

Ditchling x 3

Alton & Four Marks x 3

Hillingdon x 2

Crawley x 4

Merley

Crawley – French Connection

Simon’s Angels

Arundown x 3

Holbrook

Darenteford

Plumpton x 2

 

…………………………………………

 

CHAMPIONSHIPS ENTRANTS by CLUB

(including cancellations)

236 out 264

 

Index   Name              Style   

 

GNAS

 1         Jose Goncalves          R/C      1  2 

 

Eastbourne

 2         Samantha Hookway    R/C      1 

 11       Steve Baldwin B/B      2 

 26       Fleur Chambers          B/B      1 

 38       Derek Christie B/B      2 

 57       Horatio Ridley  B/B      2 

 

ImperialCollege

 3         Diane Pople    B/B      1  2 

 

Leaves Green

 4         Anita Baily       R/C      1  2 

 82       Luke Hagon     L/B       1 

 

Ditchling

5          Petra Ginman  R/C      1  2 

 19       Nathan Thomas          C/U      1  2 

 28       Jacki Beard     C/U      2 

 34       Paul Campion L/B       1  2 

 35       Jessica Campion        B/B      1  2 

 51       Jack Legan      C/U      2 

 52       Kevin Legan    R/C      2 

 109     Ben Green       R/C      1 

 110     Jodie Green     R/C      1 

 121     Sue Wright      B/B      2 

 122     Sarah Wright   B/B      2 

 123     David Wright   B/B      2 

 136     Peter Humphreys        R/C      1  2 

 163     Iain Cadle        B/B      1 

 

Holbrook

 6         Peter Probert  R/C      1 

 18       Nicola Curtis   L/B       1 

 39       Martin Reeves R/C      1 

 40       Jordan Moores            L/B       1 

 41       Emma Ferris   R/C      1 

 63       Steve Lancaster          R/C      1 

 64       Karina Wiles   R/C      1 

 124     Bob Bone        R/C      1 

 192     Andrew Joyce R/C      1 

 193     Nathan Sutlieff R/C      1 

207      Mike Moseley   C/U      1 

 

South Oxon

 8         Emily West     R/C      1 

 9         Alex West        R/C      1 

 

CEDAK

 10       Tania Nadarajah          R/C      2 

 

Wheelchair

 12       Tania Nadarajah          R/C      2 

 116     John Cavanagh           C/U      2 

 

Rivernook

 13       Donna Mills     R/C      1  2 

 169     Dwight Hagley R/C      1  2 

 

Whiteleaf

 15       Peter King       L/B       2 

 

Worthing

 16       Terry Kennard R/C      2 

 17       Maisie Kennard           R/C      2 

 141     Lloyd Mitchell   R/C      1  2 

 200     Gavin Sutherland        R/C      1 

 

Rayleigh Town

 20       Philip Rowberry           R/C      2 

 21       Alex Rowberry C/U      2 

 22       Paul West       R/C      2 

 23       Gary Bilton      R/C      2 

 49       Mia Coodye     R/C      2 

 66       Lauren Bann   R/C      2 

 77       Lilly Duffin        R/C      1 

 78       Joshua Bryan  R/C      1 

 152     Samuel Birdsall           B/B      2 

175      Charlie Deeks R/C      2 

 176     Helena Milne    R/C      2 

 

High Weald

 24       Chris Ellis        L/B       1  2 

 140     Gary Cole        C/U      2 

 

Raven Field

 25       John Foley       C/U      1  2 

 

Burleigh

 27       Hannah Evans            R/C      2 

 126     Emilia Belshaw           R/C      2 

 

Silver Arrows

 29       Richard Hutchins        L/B       1  2 

 

Noak Hill

 30       John Raffin      C/U      2 

 

Bayeux

 31       Gareth Thomas-Prause          R/C      1 

 32       Kai Thomas-Prause   C/U      1 

 74       James Datchler          C/U      1 

 75       Jack Datchler  C/U      1 

 76       Harry Datchler C/U      1 

 

Warlingham

 33       Jeff Smalldridge          R/C      1 

 58       Andrea Beddard          C/U      1 

 59       Alex Smith       R/C      1 

 96       Chris Hutchins            R/C      1 

 

Ashford Archers

 36       Oliver Bourne  C/U      2 

 168     Matthew Owen            C/U      1  2 

 210     Rachel Bristow           R/C      1  2 

 

Hellingly

 37       Christopher Cooper    R/C      1  2 

 50       Terry Maskell   C/U      2 

 150     Deklyn Peckham         R/C      1 

 151     Dominic Peckham      B/B      1 

 194     Alyson Smith   B/B      2 

 

Mayflower

 44       Charles Mallion           C/U      1 

 45       Emily Mallion   C/U      1 

 

Crawley

 46       Geri Barnden   R/C      1 

 71       John Marchant            C/U      2 

 72       Joe Marchant  C/U      2 

 95       Thomas Relf   C/U      2 

 101     Foday Jawara R/C      1 

 117     Brendan Cerff R/C      1 

 125     Siobhan McGuire        B/B      1 

 139     Nathan St John           R/C      1 

 164     Trevor Strudwick         R/C      1 

 165     James Strudwick        R/C      1 

 211     Keith Cross     R/C      1 

 212     Liam Upfold     C/U      1  2 

 

Crystal Palace

 47       Richard Parker            R/C      2 

 48       Kim Li  R/C      2 

 

Farnham

 53       Ian Davie         R/C      2 

 54       Steve d'Entrecasteaux            R/C      2 

 55       Renata d'Entrecasteaux         R/C      2 

 56       Michael Dicks  R/C      2 

 118     Phil Harding     R/C      2 

 

Surrey Bowmen

 60       Alan Winkworth           L/B       1 

 61       Vanessa Winkworth    R/C      1 

 

County Oak

 62       Andy Cherry    R/C      1 

 191     Marvin Watts   R/C      1 

 215     Theressa Holden        R/C      1 

 

Berkhamstead

 65       Paul Stafford   R/C      2 

 

Euston Park

 67       Jonas Serna    C/U      2 

 

Brighton Bowmen

 68       Ray Thomson C/U      1 

 

Alton&FourMarks

 69       Luca Wright    R/C      2 

 83       Sophie Garrett R/C      2 

 

Warfield

 70       Andrew Coveney         R/C      1 

 105     Caitlin Rentell  R/C      1 

 

GNAS

 73       Mohammad Ali Rashid            B/B      1 

 

Chichester

 80       Kenneth Harper           R/C      2 

 81       Amelia Harper R/C      2 

 

Southfields

 84       Jacek Pedziwiatr         R/C      1  2 

 130     Oliver Gordon-Brown  R/C      2 

 134     Henry Mullock  R/C      2 

 157     Lucia Rogers  B/B      2 

 178     Szymon Mickiewicz    R/C      2 

 

Darenteford

 85       Gursel Sakanak          R/C      1  2 

 195     Steve Shaxted R/C      2 

 196     Ammi Dervishi            R/C      2 

 197     Marc Carroll    R/C      2 

 198     Rowan Troy    C/U      2 

 199     Adam Outram C/U      2 

 

Hillingdon AC

 86       Nathan Critchett          R/C      2 

 87       Abbie Mason   R/C      2 

 88       Wayne Mason R/C      2 

 89       Simeon Keenan          R/C      2 

 90       Alvin Scully      R/C      2 

 91       Brandon Scully            R/C      2 

 92       Garry Grainger            L/B       2 

 93       Hannah Grainger         R/C      2 

 94       Chris Williams            R/C      2 

 

Grays Archers

 97       Kevin Juniper  R/C      1 

 

GNAS

 98       Colin Hind        L/B       1  2 

 

Spelthorne

 100     Roy Stanley     B/B      1 

 

Sevenoaks

 102     Paula Young    R/C      2 

 103     Sarah Devine  R/C      2 

 

Reigate Priory

 104     Steve Bowie    R/C      1 

 189     Graeme Higgs R/C      1  2 

 

Arundown

 106     Marc Charlesworth     R/C      1  2 

 107     Iain Charlesworth        R/C      2 

 158     Doug Hendrie  B/B      1  2 

 209     Liz Bowyer      R/C      2 

 

Fox

 108     Graham Souch           R/C      1 

 

Royal Richmond

 111     Barbara Littlechild       R/C      2 

 112     Barbara Wanzenried  R/C      2 

 113     Sarah Gibbs    B/B      2 

 115     John Cavanagh           C/U      2 

 

ChlmsfdTudorRse

 119     Sophie Cole    R/C      1  2 

 

Hastings

 120     Kevin Doswell R/C      1 

 

Newhaven

 127     Ken Cobby      L/B       1 

 

Harlequin

 128     John Kelly        R/C      1 

 

AllingtonCastle

 129     Cecile Midrouillet         B/B      1 

 

Guildford

 131     Gerry Goss     R/C      2 

 

Abbey

 132     Ali Postoyko    R/C      2 

 133     John Postoyko            R/C      2 

 

Hertford CoA

 135     Sarah Russell R/C      1  2 

 149     Sarah Gowans            R/C      2 

 153     Jess Walker    R/C      1  2 

 

Meridian

 137     Kiera Henderson         R/C      1  2 

 170     Sue Mangan    R/C      1 

 

Netherhall

 138     Shaun Jacobs L/B       1  2 

 

Woking

 142     Luke Mathews B/B      1  2 

 

Old Basing

 143     Paul Cabrelli    R/C      1 

 144     Alfred Shearing           R/C      1 

 

Oxford Uni

 145     Simon Eberz   R/C      2 

 146     Eleonore Cossade      R/C      2 

 147     Klara Fay         R/C      2 

 148     Amaryllis Barton          R/C      2 

 

Oakfield

 155     Louise Devlin  R/C      2 

 

Thanet

 156     Ryan Holden   R/C      1  2 

 180     Natasha Crouch          R/C      1  2 

 181     Irene Crouch   L/B       2 

 

2020 Archers

 160     Archie Day      R/C      2 

 

Shipley Bowmen

 161     Charlie Male    B/B      1 

 167     David Tomsett            R/C      1 

 206     Brian Clarke    R/C      1 

 

Racketts

 171     Adam Sartain  R/C      2 

 172     Kathryn Sartain           L/B       2 

 173     Stuart Sartain  R/C      2 

 

Six Villages

 177     Gemma Twine            R/C      1 

 183     Marcus Bray    R/C      1 

 208     Alex McAuley   R/C      1 

 

Talisman

 182     Kristian Driver R/C      2 

 213     Michael Stevens          C/U      1 

 

AimArcheryKidz

 184     George Boarer            C/U      2 

 205     James Downey           C/U      2 

 

Queenborough

 185     Ruth Hassall   R/C      2 

 187     Martyn Brett     R/C      2 

 

Canterbury

 188     Bayley Sargeant          C/U      2 

 

Southampton

 190     Alan Holder      B/B      1  2 

 

Hampstead

 201     Stephanie Davies        B/B      2 

 202     Nick Luby        R/C      2 

 203     Tommy Kinsella          B/B      2 

 204     Ewa J, Lind     B/B      2 

 

Gravesend

 214     Peter Kendera R/C      1